T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
GÜMÜŞHANE / KELKİT - Kelkit Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Nene Hatun da Bahar Şenliği

Okulumuz Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü ile Uygulamalı Ana Sınıfını tanıtmak amacıyla İlçemiz Pazaryerinde Bahar Şenliği adı altında etkinlik düzenledi.

Okulumuz Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü ile Uygulamalı Ana Sınıfını tanıtmak amacıyla İlçemiz Pazar yerinde Bahar Şenliği adı altında çevre okullara örnek olacak etkinlik düzenledi.

Etkinliğin açılışını Kelkit Kaymakamı Naif Yavuz Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Yücel, Okul Müdürü Hakkı Güler birlikte yaptılar.

 

Etkinlikte Öğrencilerin yapmış oldukları ürünler sergilendi. Şişme oyun parkurunda çocuklar doyasıya eğlendi. Program değişik aktiviteler ve yarışmalarla devam etti.Kelkit’te ilk defa yapılan bu tür bir etkinliğe halkın katılımı çok yüksek oldu.

 

Okul müdürü Hakkı Güler, "bu tür etkinlikler ile öğrencilerimizin el becerilerini sergileyerek kendi güvenlerini kazanmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Özellikle kurumumuz ile halkımızın kaynaşması noktasında bu tür etkinliklerin faydalı olacağına inanıyoruz diyerek, Bu organizasyonun gerçekleşmesinde bizleri sürekli destekleyen Sayın Kaymakamımız Naif Yavuz´a özellikle malzeme ve yer temini konusunda her isteğimize olumlu yanıt veren Belediye Başkanı  Ünal Yılmaz’a, bu tür organizasyonlarda sürekli bizlerin yanında olan Milli Eğitim Müdürümüz  İsmail Yücel’e ve bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen tüm idareci öğretmen ve personellerimize, ayrıca belediye kültür bölümü sorumlusu sayın NizametinTural´a ve belediye personellerine teşekkür ediyorum" dedi

 

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 03.06.2016 - Güncelleme: 03.06.2016 14:07 - Görüntülenme: 384
  Beğen | 0  kişi beğendi